Masaż Anty Age

Zapisy:

Odmładzanie przez masaże.

Starzenie jest naturalnym, nieuchronnym procesem wpisanym w nasze życie. Z upływem czasu w skórze zachodzą procesy prowadzące do zmian na wszystkich jej poziomach i strukturach. Pogarsza się ukrwienie skóry, zmniejsza się ilość i grubość włókien sprężystych, a komórki skóry ulegają stopniowej degradacji. Skóra staję się sucha, wiotka, traci elastyczność, nabiera szarego odcienia. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy a owal twarzy traci swój prawidłowy zarys i napięcie. Wszystkie te procesy są nieuchronne ale można je skutecznie zahamować i znacznie spowolnić w sposób przyjemny i nieinwazyjny bez konieczności stosowania zabiegów medycyny estetycznej.

Masaże Anty Age z zastosowaniem wschodnich technik manualnych,są jedną z metod opóźniania starzenia się. Pozwalają na dłużej zachować młodość skóry a zarazem atrakcyjny wygląd. Ich zaletą jest kompleksowość oddziaływania, której podstawą jest odpowiednio indywidualnie dobrana synergia techniki do aktualnego stanu skóry i mięśni twarzy, która oddziałuje nie tylko na naskórek i skórę właściwą, a także na niższe struktury podskórne, mięśnie oraz włókna tkanki łącznej, pobudzając procesy odnowy i regeneracji.Regularne i cyklicznie wykonywane masaże przeciwstarzeniowe stanowią naturalny i fizjologiczny sposób poprawiania urody twarzy i stanowią doskonałą profilaktykę spowalniania procesu powstawania zmarszczek i utraty jędrności skóry.

Do masażu stosowane są wysokiej jakości profesjonalne zimno tłoczone oleje roślinne oraz naturalne olejki eteryczne,pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych niemieckiej firmy Primavera, które mają właściwości odżywcze i pielęgnacyjne. Zimnotłoczone biooleje roślinne są pozyskiwane z czystych kontrolowanych ekologicznych terenów z najdalszych zakątków świata. Są całkowicie wolne od wszelkich konserwantów, barwników, syntetycznych zapachów oraz innych toksycznych komponentów. Ich całkowita biozgodność z naturalną strukturą skóry pozwala odbudować szkody spowodowane niewłaściwą pielęgnacją. Poza tym biooleje doskonale się wchłaniają nie zatykają porów mają właściwości pielęgnacyjne, skutecznie wzmacniają powodując ,że skóra jest odżywiona i pełna blasku. Szeroki asortyment różnorodnych olejków pozwala na ich indywidualne dopasowanie do rodzaju i aktualnych potrzeb skóry. Esencje aromaterapeutyczne są dobierane z uwzględnieniem upodobań i preferencji zapachowych danej osoby. Cena i oferta masaży są zróżnicowane, zależą od czasu trwania i rodzaju zużytych olejków. Naszym zabiegom towarzyszy przyjazna relaksująca muzyka i holistyczne podejście, działając na wszystkie możliwe zmysły.

Cel i efekty masażu:

 • spowolnienie i złagodzenie efektów starzenia
 • wzmocnienie struktur mięśniowych twarzy co zapobiega wiotczeniu skóry
 • wygładzenie i spłycenie zmarszczek oraz profilaktyka tworzenia się nowych
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry
 • poprawa owalu i gęstości skóry
 • zwiększenie ukrwienia i dotlenienia skóry
 • poprawa funkcji limfodrenażowej co zapobiega tworzeniu się obrzęków i opuchlizn
 • zapobiega powstawaniu głębokich nieestetycznych bruzd,
  przywraca blask skórze a także poprawia jej nawilżenie i natłuszczenie
 • usuwa napięcia, zmęczenie oraz przywraca wyprostowaną sylwetkę,
  głęboko odprężą i relaksuje
 • usuwa blokady energetyczne, poprawia krążenie energii Q w organizmie
 • uodpornia na stres
 • przywraca wypoczęty wygląd.